HAKKIMIZDA

Yaptığımız her işte mükemmellik için çalışan bir işletmesiyiz. Lisanslı, ve sigortalı elektrikçiler olarak, tüm elektrik problemlerinize çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz kalite, güvenilirlik, özveri ve profesyonellik vaadimizle takip etmemize güvenebilirler. Bu hak ettiğinden daha az değil. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, hem büyük hem de küçük elektrik projelerinizin beklediğiniz beceri ve hassasiyetle karşılanmasını sağlayacaktır. Müşterilerimiz, işçiliğimizin kalitesi ve% 100 memnun olduklarından emin olmak için ekstra km gitme istekliliği nedeniyle bizi seviyor. Böylece, işimizi, müşterilerimizin bizi ailelerine ve arkadaşlarına tavsiye etmekten gurur duydukları bir yönlendirme ağı üzerine kurduk. Bu kendi başına bir ödül. Tüm çalışmalarımızı garanti ediyoruz ve hedefimiz tüm müşterilerimizle yaşam boyu değerli ilişkiler kurmak. Size hizmet etmek bizim için ayrıcalığımız olacaktır.

Kral Elektrik Bir Aracı Elektrik İşletmesidir

Kral Elektrik, aşağıdaki etik standartlara uymaktan gurur duyar:

1. Güven İnşa Et: Piyasada olumlu bir sicil oluşturun ve sürdürün.

2. Dürüst Reklam: belirlenen reklam ve satış standartlarına uyun.

3. Doğruyu Söyle: Dürüstçe, tüm önemli terimlerin açık ve yeterli açıklamaları dahil olmak üzere ürün ve hizmetleri temsil edin.

4. Şeffaf Olun: İşletmenin doğasını, yerini ve mülkiyetini açıkça tanımlayın ve bir müşterinin satın alma kararına dayanan tüm politikaları, garantileri ve prosedürleri açık bir şekilde açıklayın.

5. Onur Sözleri: Tüm yazılı anlaşmalara ve sözlü beyanlara uyun.

6. Duyarlı Olun: Pazar anlaşmazlıklarını hızlı, profesyonel ve iyi niyetle ele alın.

7. Gizliliğin Korunması: Toplanan verileri kötüye kullanım ve sahtekarlığa karşı koruyun, kişisel bilgileri yalnızca gerektiği gibi toplayın ve müşterilerin bilgilerinin kullanımıyla ilgili tercihlerine saygı gösterin.

8. Dürüstlük Dürüstlüğü: Tüm ticari işlemlere, pazardaki işlemlere ve taahhütlere bütünlük içinde yaklaşın.